ΤΜΗΜΑ Α1 |
|
Α/Α |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
ΤΡΙΤΗ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
ΠΕΜΠΤΗ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
8:15 – 9:00 |
1 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΜΟΥΣΙΚΗ |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Κιορίδης Ευγένιος |
9:00 – 9:40 |
2 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
10:00 -10:45 |
3 |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
10:45 – 11:30 |
4 |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
ΜΑΘΗΑΜΤΙΚΑ |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Κάργα Αικατερίνη |
Κάργα Αικατερίνη |
Τερνεκτσή Χρυσή |
11:45 -12:25 |
5 |
Τ.Π.Ε. |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ |
Καλτσός Παύλος |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
12:35 – 13:15 |
6 |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Τερνεκτσή Χρυσή |
Βασιλειάδου Μαρίνα |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
|
|
|
|
|
|
|
ΤΜΗΜΑ Α2 |
|
Α/Α |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
ΤΡΙΤΗ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
ΠΕΜΠΤΗ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
8:15 – 9:00 |
1 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
9:00 – 9:40 |
2 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΑΓΓΛΙΚΆ |
ΓΛΩΣΣΑ |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Κάργα Αικατερίνη |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
10:00 -10:45 |
3 |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΜΟΥΣΙΚΗ |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Κιορίδης Ευγένιος |
10:45 – 11:30 |
4 |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
11:45 -12:25 |
5 |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Κάργα Αικατερίνη |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Βασιλειάδου Μαρίνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
12:35 – 13:15 |
6 |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
Τ.Π.Ε. |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΉ |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Καλτσός Παύλος |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Μπασδάνη Σουλτάνα |
Παράλληλη Κεσοπούλου Λεμονιά |
|
|
|
|
|
|
|
ΤΑΞΗ Β |
|
Α/Α |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
ΤΡΙΤΗ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
ΠΕΜΠΤΗ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
8:15 – 9:00 |
1 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
Κανέλλου Μαρία |
Κάργα Αικατερίνη |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
9:00 – 9:40 |
2 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
10:00 -10:45 |
3 |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
Κάργα Αικατερίνη |
Κανέλλου Μαρία |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
10:45 – 11:30 |
4 |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
11:45 -12:25 |
5 |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΉ |
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
Κανέλλου Μαρία |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Βασιλειάδου Μαρίνα |
12:35 – 13:15 |
6 |
Τ.Π.Ε. |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΜΟΥΣΙΚΗ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ |
Καλτσός Παύλος |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Κανέλλου Μαρία |
Κιορίδης Ευγένιος |
Κανέλλου Μαρία |
Παράλληλη: Σαλπιγκτή Σοφία |
|
|
|
|
|
|
|
ΤΑΞΗ Γ |
|
Α/Α |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
ΤΡΙΤΗ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
ΠΕΜΠΤΗ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
8:15 – 9:00 |
1 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
Κάσπαρη Ελένη |
Tουμπαλίδης Μιχαήλ |
Κάσπαρη Ελένη |
Κάσπαρη Ελένη |
Κάσπαρη Ελένη |
9:00 – 9:40 |
2 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΙΣΤΟΡΙΑ |
Κάσπαρη Ελένη |
Κάργα Αικατερίνη |
Κάσπαρη Ελένη |
Κάσπαρη Ελένη |
Κάσπαρη Ελένη |
10:00 -10:45 |
3 |
Τ.Π.Ε. |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΑΓΛΙΚΑ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΉ |
Καλτσός Παύλος |
Κάσπαρη Ελένη |
Κάσπαρη Ελένη |
Κάργα Αικατερίνη |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
10:45 – 11:30 |
4 |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ |
Κάργα Αικατερίνη |
Κάσπαρη Ελένη |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Κάσπαρη Ελένη |
Βασιλειάδου Μαρίνα |
11:45 -12:25 |
5 |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΙΣΤΟΡΙΑ |
ΜΟΥΣΙΚΗ |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
Κάσπαρη Ελένη |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Κάσπαρη Ελένη |
Κιορίδης Ευγένιος |
Μεταβιτσιάδης Ιωάννης |
12:35 – 13:15 |
6 |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΆ |
Tουμπαλίδης Μιχαήλ |
Κάσπαρη Ελένη |
Μεταβιτσιάδης Ιωάννης |
Μεταβιτσιάδης Ιωάννης |
Κάσπαρη Ελένη |
|
|
|
|
|
|
|
ΤΑΞΗ Δ |
|
Α/Α |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
ΤΡΙΤΗ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
ΠΕΜΠΤΗ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
8:15 – 9:00 |
1 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
Ντόγας Απόστολος |
Ντόγας Απόστολος |
Ντόγας Απόστολος |
Κάργα Αικατερίνη |
Ντόγας Απόστολος |
9:00 – 9:40 |
2 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
Ντόγας Απόστολος |
Ντόγας Απόστολος |
Ντόγας Απόστολος |
Ντόγας Απόστολος |
Ντόγας Απόστολος |
10:00 -10:45 |
3 |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΑΓΓΛΙΚΆ |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
Ντόγας Απόστολος |
Κάργα Αικατερίνη |
Κάργα Αικατερίνη |
Ντόγας Απόστολος |
Ντόγας Απόστολος |
10:45 – 11:30 |
4 |
Τ.Π.Ε. |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΜΟΥΣΙΚΗ |
Καλτσός Παύλος |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Ντόγας Απόστολος |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Κιορίδης Ευγένιος |
11:45 -12:25 |
5 |
ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ |
ΙΣΤΟΡΙΑ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΙΣΤΟΡΙΑ |
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ |
Ντόγας Απόστολος |
Ντόγας Απόστολος |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Ντόγας Απόστολος |
Ντόγας Απόστολος |
12:35 – 13:15 |
6 |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ |
ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ |
Καρατζόγλου Αλέξανδρος |
Ντόγας Απόστολος |
Καρατζόγλου Αλέξανδρος |
Ντόγας Απόστολος |
Βασιλειάδου Μαρίνα |
|
|
|
|
|
|
|
ΤΑΞΗ Ε |
|
Α/Α |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
ΤΡΙΤΗ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
ΠΕΜΠΤΗ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
8:15 – 9:00 |
1 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Tουμπαλίδης Μιχαήλ |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
9:00 – 9:40 |
2 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΑΛΛΙΚΆ |
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Τσιγκοζίδου Κωνσταντία |
Στάικογλου Βενέτης |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
10:00 -10:45 |
3 |
Κ.Π.Α. |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
Στάικογλου Βενέτης |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Κάργα Αικατερίνη |
10:45 – 11:30 |
4 |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΦΥΣΙΚΑ |
ΦΥΣΙΚΉ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
11:45 -12:25 |
5 |
ΙΣΤΟΡΙΑ |
Τ.Π.Ε. |
ΑΓΓΛΙΚΆ |
ΦΥΣΙΚΑ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Καλτσός Παύλος |
Κάργα Αικατερίνη |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Στάικογλου Βενέτης |
12:35 – 13:15 |
6 |
ΓΑΛΛΙΚΑ |
ΙΣΤΟΡΙΑ |
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΜΟΥΣΙΚΗ |
Τσιγκοζίδου Κωνσταντία |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Ζαχαρίας Κωνσταντίνος |
Κάργα Αικατερίνη |
Κιορίδης Ευγένιος |
|
|
|
|
|
|
|
ΤΑΞΗ ΣΤ |
|
Α/Α |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
ΤΡΙΤΗ |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
ΠΕΜΠΤΗ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
8:15 – 9:00 |
1 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΑΛΛΙΚΑ/ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
Δήμογλου Δημήτριος |
Τσιγκοζίδου Κωνσταντία |
Δήμογλου Δημήτριος |
Δήμογλου Δημήτριος |
Δήμογλου Δημήτριος |
|
Γιουσφαρά Ιωάννα |
|
|
|
9:00 – 9:40 |
2 |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΉ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
Δήμογλου Δημήτριος |
Δήμογλου Δημήτριος |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Δήμογλου Δημήτριος |
Δήμογλου Δημήτριος |
10:00 -10:45 |
3 |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΓΛΩΣΣΑ |
ΙΣΤΟΡΙΑ |
Κ.Π.Α. |
ΙΣΤΟΡΙΑ |
Δήμογλου Δημήτριος |
Δήμογλου Δημήτριος |
Δήμογλου Δημήτριος |
Στάικογλου Βενέτης |
Δήμογλου Δημήτριος |
10:45 – 11:30 |
4 |
ΦΥΣΙΚΑ |
Τ.Π.Ε. |
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ |
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
Δήμογλου Δημήτριος |
Καλτσός Παύλος |
Στάικογλου Βενέτης |
Δήμογλου Δημήτριος |
Κάργα Αικατερίνη |
11:45 -12:25 |
5 |
ΓΑΛΛΙΚΑ/ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ |
ΦΥΣΙΚΑ |
ΦΥΣΙΚΑ |
ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ |
ΜΟΥΣΙΚΗ |
Τσιγκοζίδου Κωνσταντία |
Δήμογλου Δημήτριος |
Δήμογλου Δημήτριος |
Δήμογλου Δημήτριος |
Κιορίδης Ευγένιος |
Γιουσφαρά Ιωάννα |
|
|
|
|
12:35 – 13:15 |
6 |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΑΓΓΛΙΚΑ |
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΕΞΙΟΤΗΤΩΝ |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ |
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ |
Κάργα Αικατερίνη |
Κάργα Αικατερίνη |
Δήμογλου Δημήτριος |
Γαβριηλίδης Xαράλαμπος |
Δήμογλου Δημήτριος |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ολοήμερο κ. Μεταβιτσιάδης Ιωάννης |
|
|
|
|
|
|
|